Rozsada pomidora - Agroconsult - Pod osłonami

Rozsada Pomidora – doskonała jakość z Finladii

Rozsada Pomidora – żadnemu producentowi nie musimy tłumaczyć jak ważna jest dla całego cyklu produkcji. To jej jakość będzie pozwalała budować najwyższej jakości plon o doskonałych parametrach. 

Od kilku lat w ofercie Agroconsult jest dostępna rozsada pomidora pochodząca z Finlandii. Wydawać, by się mogło, że kierunek dość egzotyczny jak dla tego typu produkcji lecz w pełni skuteczny. Innowacyjny system produkcji, ponadprzeciętna jakość, terminowość otwierają krajowych producentów na dostawy sadzonki właśnie z tamtego kierunku.

 Rozsada pomidora – kwitnące pierwsze grono.

Rośliny o doskonałym wigorze, silne, równomierne, bardo dobrze ukorzenione są cechą wspólną każdej dostawy.

Rośliny przyjeżdżają do kraju z kwitnącym pierwszym gronem. Mocny system korzeniowy to gwarancja szybkiego ukorzenienia, rozwoju plantacji.

Dowolna faza rozwoju.

Naszym klientom oferujemy rozsady pomidorów w dowolnej fazie zaawansowania rozwoju. Dostarczamy siewkę w paluszku, w kostce jak i rozsady  z kwitnącymi gronami, jednym lub dwoma

Najnowocześniejsze technologie.

Pełna automatyzacja produkcji rozsady pomidora to bezpieczeństwo i kontrola na każdym etapie wzrostu. Zminimalizowany dostęp człowieka ograniczony do minimum to stanowczy bezpieczeństwo dla zdrowia roślin. Dużo wyższe niż w Europie Zachodniej standardy produkcji to między innymi kontrola produkcji przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin raz w tygodniu.

Dzięki takim działaniom, dostarczane rośliny są w doskonałej formie i zdrowiu. Sadzonki pozbawione są również szkodników.  Finlandia nie zna również problemu przędziorka jak i również czy wirusa pepino oraz. Wysokie standardy w produkcji to również rozsady wolne od raka bakteryjnego.

Profilaktyka – obowiązkowa. Transport rozsady.

Fińska produkcja pomidora to stosowana obowiązkowo profilaktyczna ochrona biologiczna.

Samochody wykorzystywane do dostawy są przeznaczone tylko do transportu roślin. Każdy z pojazdów tworzy wspólnie nowoczesną flotę. Niezależny system sterowania klimatem w każdym samochodzie zapewnia rozsadzie pomidora optymalne warunki transportu. Same rośliny są dostarczane na bezzwrotnych, kartonowych tacach jednorazowego użytku.

To Cię zainteresuje:

Rozsada pomidora

Jakość z Finlandii.

Maty kokosowe.

Najwyższa jakość.

Trzmiele do zapylania

Zadbaj o zapylanie.

Warto przeczytać:

Zapylanie pomidorów pod osłonami

| Pomidor, Uprawy pod osłonami | No Comments

Maciej MaciejewskiSpecjalista biologicznej ochrony roślin.

Wybarwienie papryki

Uprawa papryki – rok pełen wyzwań

| Papryka, Uprawy pod osłonami | No Comments

Mateusz PytkowskiAgronom, specjalista ds. upraw pod osłonami.

Wybarwienie papryki

Wybarwienie papryki

| Papryka, Uprawy pod osłonami | No Comments

Mateusz PytkowskiAgronom, specjalista ds. upraw pod osłonami.