Dominika i Robert - rzetelna współpraca - Agroconsult - Pod osłonami

Dominika i Robert Pasternak – Nasi Partnerzy

Uprawa pomidora pod osłonami 

Ten rodzaj produkcji rolniczej nie należy do prostych. Wymaga od producenta wiedzy, doświadczenia i wdrażania produktów oraz rozwiązań najwyższej jakości. Uprawa pomidora pod osłonami nie wybacza błędów, nie lubi półśrodków. Potrzebuje konkretnych działań i rzetelnego podejścia. Najlepsi producenci to wiedzą, dlatego od lat sięgają po najlepsze sprawdzone technologie i produkty. Opierają swoją produkcję, swoje zyski o wiedzę i rzetelność.

Dominika i Robert – młodość, pasja, ambicja. 

Dominika i Robert Pasternak poświęcają się uprawie pomidora pod osłonami od kilku już lat. Ich działalność nie ma ma jednak kilku lat. Prowadzą gospodarstwo z tradycjami. Są trzecim pokoleniem które dostarcza na krajowy rynek doskonałej jakości pomidory. Jak sami mówią konkurencja na rynku jest duża, a konsumenci oczekują produktu najwyższej jakości. Ich pomidory to nie tylko piękny wygląd, to również doskonałe walory smakowe i dbałość o każdy szczegół produkcji by dostarczyć na rynek produkt spełniający wysokie oczekiwania konsumentów.

Zobacz film!

Sprawdzone produkty, rzetelne doradztwo – Agroconsult

Stale rozwijające się gospodarstwo to dowód na dobrze obraną strategię rozwoju, na skuteczne działania. Wspieramy Ich działania na każdym kroku, opierając nasza współpracę na jasnych, klarownych zasadach, długoletnim doświadczeniu i doskonałej jakości produktom.

Skuteczna ochrona biologiczna wdrażana w terminie pod stałą kontrolą. Intensywnie działające, wydajne preparaty odżywcze z grupy Agriker . Trzmiele do zapylania, które jest istotnym procesem w produkcji nastawionej na jakość i wysoki plon oraz sadzonki pomidora doskonałej jakości stoją po naszej stronie. To w połączeniu z pasją, zaangażowaniem, ciężką pracą Dominiki i Roberta przynosi doskonałe efekty.

 Agriker TOP – uprawy pod osłonami

Aminokwasowy preparat do nawożenia nalistnego oraz fertygacji.

Skuteczna, płynna formuła o szybkim działaniu i wysokiej przyswajalności.

 Rozsada pomidora – zdrowe silne rośliny

Rozsada pomidora z Finlandii.

Doskonała jakość, terminowe dostawy, wolne od chorób i szkodników.

 Trzmiele do zapylania – skuteczne zapylenie

Polski trzmiel do zapylania upraw

Prawidłowy proces zapylenia jest jednym z filarów wysokiego plonu

Warto przeczytać:

Ochrona papryki – napięcie powierzchniowe

| Papryka, Uprawy pod osłonami | No Comments

Mateusz PytkowskiAgronom, specjalista ds. upraw pod osłonami.

Uprawa papryki – praktyczny poradnik

| Papryka, Uprawy pod osłonami | No Comments

Mateusz PytkowskiAgronom, specjalista ds. upraw pod osłonami.